База роташована в одному з найекзотичніших куточків Криму – на півострові Арабатська Стрілка (c. Стрілкове – 30 км на південь від міста Генічеськ Херсонської області).

128Працівники бази пропонують туристам спокійний здоровий відпочинок у дво- і тримісних будиночках. На території – простора їдальня, спортивні майданчики, ігрові зони та басейн для дітей, дискотека, бар. Поруч – торгові заклади, де можна придбати речі повсякденного вжитку та продовольчі товари.  База відпочинку огороджені від проникнення сюди сторонніх осіб, на території – місце для стоянки автотранспорту. Поблизу – село Стрілкове, жителі якого займаються, в основному,  садівництвом, городництвом та рибальством, продають продукти своєї праці на ринку.

Генічеськ – районний центр Херсонської області, порт, залізнична станція. Тут проживає 25 тисяч жителів. Місто знане рибоконсервною, виноробною промисловістю, будівельною індустрією, видобуванням солі. На ринках міста жителі торгують продуктами своєї праці – виноградарством, баштовими, городніми та садовими культурами, дарами моря. У Генічеську діють численні дискотеки, парк культури та відпочинку з оглядовим колесом, іншими атракціонами, центральний міський пляж обладнаний водними атракціонами.

Арабатська Стрілка – це піщана, вузька, довга частина суходолу, що відділяє солоне озеро Сиваш від Азовського моря. Її довжина 112 кілометрів, ширина від 270 метрів до 7 кілометрів. Унікальність клімату зумовлена повітряними, водними та рослинними факторами. Тут поєднуються свіжа чистота морського бризу, насичений лікувальними солями подих Сивашу та букет цілющих ароматів трав степового Криму. Блакитне море, відносне мілководдя та чистий пляж викликають асоціації з тропічними лагунами.  Це – ідеальне місце для того, щоб в спокійних теплих морських хвилях, ніжних обіймах сонячних променів чи в затишку екзотичних дерев позабути щоденні мирські турботи, оздоровитися тілом і духом. generic prescription drugs online valtrex

zp8497586rq

Ви можете залишити коментар, або Трекбек с вашого сайту.

Коментувати

taras savchuk